df

Впроваджуємо тренд "Зелений офіс" в Україні

Впроваджуємо тренд "Зелений офіс" в Україні

Головна > Лекції

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР АЛЬТПАПІР

Колективна відповідальність за усі проблеми навколишнього середовища – це один з основних кроків для поліпшення екологічного стану планети.
З кожним роком це питання стає все більш гострим: ЗМІ наголошують на важливості правильного поводження з відходами, бізнеси та бренди починають масово використовувати товари, виготовлені з перероблених матеріалів, волонтери та екологічні об'єднання намагаються запобігати масовій вирубці лісів та забрудненню водойм, а Альтпапір сприяє не тільки потраплянню тисяч кілограмів твердих побутових відходів на переробку, але й отриманню знань з екології та заохочення до цікавих екологічних проектів.

Illustration

НАШІ ПРОЕКТИ

 • 20

  КВІТНЯ, 21

  Скільки мені коштує сміття?

  Відкритий вебінар

  online

  19:00 - 20:00

 • 18

  ТРАВНЯ, 21

  #ЕКО_МАРАФОН 2021

  3 тижні, 4 лектори, 5 практикумів

  online

  19:00 - 20:30

НАШІ ПАРТНЕРИ

Illustration

BIG BROTHER SCHOOL

онлайн платформа науково-доказових знань

Команда Big Brother School переконана, що саме наукові знання є корисними для представників будь-якої сфери, головне - знайти правильний підхід для засвоєння таких знань.
Тому, Big Brother School популяризує науку, навчаючи просто про складне. Лектори та ментори платформи – науковці, експерти у своїй галузі, практикуючі лікарі та спеціалісти з права, представники НАН України, блогери.
Big Brother School — це інтерактивне спілкування з лекторами та конкретні практичні приклади до кожного курсу чи вебінару.

 • Читати далі

  На платформі ви знайдете: онлайн-курси з основних галузь знань: права, математики, медицини, фізики, IT та нанофізики;● відкриті онлайн-вебінари на актуальні практичні теми;● онлайн марафони та вікторини.
  Big Brother School з початку заснування (липень 2020) до сьогодні — це: ● 5 наборів на онлайн-курси;● 23 відкритих вебінари;● 25 лекторів та менторів;● 16 700 відвідувань сайту;● 603 заявки на курси, вебінари та інші активності;● 10 партнерів.

ВІДГУКИ

Illustration

“Мені сподобалось, що затронули багато тем і те, що лекції вели професійні лікарі.Вони завжди відповідали на поставленні запитання. Ще сподобались інтерактивні завдання в групах, а не просто начитка лекції. Взагалі величезна подяка Вам і Вашій команді!”

 • Читати далі

  You should choose the plan which meets your needs and requirements and send us a message to place the order. You can also make it online.

Серпень, 2020

Андрій Кваша

Illustration

“Думаю, що ідея запустити проєкт, спрямований у доступній, цікавій, інформативній та дискусійній формі пояснити зачасту складні медичні теми простими словами, то супер корисно і пізнавально для щоденного буття кожної дорослої свідомої людини....

 • Читати далі

  Людини, що прагне критично мислити і оцінювати гіганський пул інформації, що ллється на нас звідусюди! Людини, що прагне знати як працює наш організм, які стани можуть бути для нього загрозливими, хто і для чого вигадав вакцинацію, що таке ментальне зоров'я, як же воно жити своє здорове життя і чи можна «підвищити» імунітет та багато-багато іншого. Дякую Big Brother School, курсу #Big_Med, учасникам, лекторам, усім причасним! Усіхів ВАМ!.”

Серпень, 2020

Олеся Мороз

Illustration

“Курс з фізики був для мене справжньою знахідкою. Живучи в епоху великої різноманітності різного роду курсів, я була здивована, що більшість платформ або спікерів пропонують в основному тільки курси творчих, соціальних і гуманітарних напрямків...

 • Читати далі

  І не рахуючи курси з програмування, майже ніхто не створює курси пов'язані з наукою. Тому, побачивши оголошення від Big Brother School, я була чи не на сьомому небі від щастя. Упродовж курсу найбільшою ізюминкою особисто для мене був неординарний підхід до пояснення тем і можливість задавати навіть найдурніші питання. Ще раз велике спасибі всім лекторам за їхню чудову підготовку і звичайно організаторам за можливість побувати на такому курсі!”

Жовтень, 2020

Наталія Люклян